ПРІОРИТЕТНІ НАПРЯМКИ МЕТОДИЧНОЇ РОБОТИ НА 2021-2022 НАВЧАЛЬНИЙ РІК

1. Впровадження в практику роботи нормативних документів з питань освіти.

2. Практична реалізація Положення про методичну роботу з педагогічними кадрами. Удосконалення системи роботи шкільних методичних об'єднань.

3. Розробка та впровадження ефективних моделей функціонування та управління навчальним закладом з використанням інформаційних технологій.

4. Переорієнтація навчального процесу на застосування інтерактивних форм та нових ефективних педагогічних технологій.

5. Створення безпечних умов для навчання, фізичного розвитку та належних умов для соціально-психологічної реабілітації дітей; формування здорового способу життя, відродження духовності, запобігання негативних проявів серед учнівської молоді, дитячої бездоглядності, безпритульності та підліткової злочинності.

6. Забезпечення психолого-педагогічного супроводу навчально-виховного процесу з використанням сучасних досягнень педагогіки і психології. Системне проведення індивідуальної та групової роботи, які спрямовані на корекцію та розвиток ціннісних орієнтацій учнів, тісну співпрацю педагогів, соціального педагога із сім'ями та громадськістю.

7. Науково-методичне забезпечення викладання предметів морально-етичного спрямування, профільних дисциплін, варіативної частини навчального плану.

8. Проведення моніторингових досліджень з різних аспектів освітнього процесу.

9. Реілізація комплексного підходу при організації роботи щодо підвищення фахової майстерності вчителів, їх підготовки до переходу на нові стандарти освіти.

10. Впровадження передового педагогічного досвіду вчителів в роботу.

11. Подальше впровадження інформаційного компонента в організацію навчально-виховного процесу та його методичне забезпечення.