Історія школи

До 1937 року Мечебилівська школа була семирічкою, потім, до початку Великої Вітчизняної війни, середньою. В повоєнний період, до 1949 року - семирічка, а пізніше - середня.

Перший після війни випуск десятикласників було зроблено у 1953 році. До 1961 року школа була розміщена в декількох пристосованих приміщеннях, пізніше - в теперішній будівлі. Функціонував пришкільний інтернат.

До 2006 року при школі не було спортивного залу, його обладнали, об'єднавши дві класні кімнати.

Одинадцять випускників одержали золоті та срібні медалі. Кожен другий випускник продовжив навчання, здобув середню спеціальну або вищу освіту.

В школі у 1949-1968 роках працювала заслужена вчителька України Киян Ніна Гаврилівна.