курс «Стрес-менеджмент для освітян»

Курс «Стрес-менеджмент для освітян» від Міжнародного благодійного фонду «Карітас України».
З перших днів війни фонд забезпечує психосоціальну підтримку осіб, які постраждали внаслідок воєнних дій та пов’язаних із ними викликів. Окрема увага приділяється учасникам освітнього процесу: учителям, дітям та їхнім батькам. Тож цей навчальний курс має на меті допомогти педагогам сформувати компетенції базової психосоціальної самопідтримки та підтримки колегам, учням, батькам та опанувати інструменти для створення безпечного психологічного простору в умовах освітнього закладу.
До того ж можна продемонструвати учням, серії із шести мультфільмів створені креативною командою благодійного фонду Карітас України для дітей та дорослих.
Вони покликані допомогти глядачеві опанувати свої хвилювання чи страхи та подбати про способи відновлення відчуття безпеки та розв’язання проблем, заохочують до саморефлексії, вирішення конфліктів, допомагають знайти ресурс у сім’ї, серед вчителів та однокласників.