Прес-реліз 2023/2024 н.р.

Рік заснування

1961

Директор  школи

Гома Андрій Іванович, освіта вища, за фахом  вчитель  історії, має  вищу кваліфікаційну категорію.

Заклад очолює з 2005 року.

Контингент учнів

У 2023/2024 н.р.   охоплено дистанційним навчанням  106 учнів, з них учнів 1-4 класів – 25 чол., 5-9 класів – 48 учнів, 10-11 класів – 33 учні. Учнів ВПО - 23.  Учнів 9 класу - 13. Випускників 11 класу - 20 учнів.

Мова навчання

Профільне навчання

Навчально-виховний процес здійснюється за  філологічним профілем .

Педагогічний колектив

Педагогічний колектив нараховує 18  педагогів (16 основних, 2 - сумісників), з них 17 чол. мають вищу освіту, 1 - чол. – середню спеціальну. Вищу кваліфікаційну категорію мають 2 чол., І  кваліфікаційну категорію – 10 чол., ІІ кваліфікаційну категорію – чол., категорію „спеціаліст” – 2 чол., провідний бібліотекар -1.

Творчий потенціал

(інформація про участь учителів у інших професійних конкурсах)

Педагогічний колектив працює над темою «Формування конкурентноспроможної особистості шляхом впровадження інноваційних навчально-виховних технологій».

Вчитель Гома Л.А. підготувала переможця  ІІІ етапу (обласного) Всеукраїнських  учнівських олімпіад p історії та підготувала переможця обласного етапу у Всеукраїнському конкурсі-захисті науково-дослідницьких робіт учнів-членів Малої академії наук України.(Мікуліна Катерина)

Вчитель Карнаух А.М. підготувала переможця ІІІ етапу(обласного) Всеукраїнських учнівських олімпіад з української мови. (Мікуліна Катерина)

Гурткова робота

В школі працює 3 гуртки: «Умілі руки» (керівник Білоглазова М.В..), «Футбол»,  гурток з національно-патріотичного виховання «Сокіл» (Посніков Д.І.)

Матеріально-технічне забезпечення

До послуг учнів 12 навчальних кабінетів, 1 комп’ютерний клас,  спортивна зала, 2 футбольних майданчики, 1 майстерня, їдальня.

Бібліотечний фонд налічує – книг, брошур, журналів (примірників) – 9456, у тому числі підручників, усього 1766, з них для 1-4 класів - 324, 5-9 – 1153, 10-11  -289.