Конкурс на кращий "Новорічний підсвічник своїми руками"

Скоро прийде рік Новий у кожну хатину,
Хай він радість принесе нашій Україні!
Початок грудня несе з собою зимові свята. І сьогодні в Мечебилівському ліцеї оголошено конкурс на кращий "Новорічний підсвічник своїми руками", який організувала вчитель трудового навчання Гома Л.А. Метою заходу є розвиток творчої та пізнавальної діяльності, формування практичних умінь та навичок учнів щодо виготовлення новорічно-різдвяних композицій, екологічного виховання дітей.
Переможців конкурсу визначить ваше голосування і ця інформація буде оприлюднена після закінчення конкурсу.
ТЕРМІНИ: 06.12 -- 20.12
УМОВИ:
оцінюється оригінальність виконання ПІДСВІЧНИКА, до уваги береться і тематичний фон композиції.
Обирайте виріб, який сподобався найбільше і ставте свої вподобайки.
Чекаємо на переможців!