Методичне об'єднання вчителів початкових класів

Вас вітають вчителі початкових класів

Мелодія починається з першої ноти,
саме вона визначає її характер.
Початкова школа - своєрідна
Перша нота шкільного життя
.

Що може бути дорожче, ніж дитя,
Якого любиш ти до забуття?
Але підняти його на власні ноги -
для цього треба все життя.

Соколова Людмила Іванівна

Соколова Людмила Іванівна,

спеціаліст

Педагогічне кредо: Учень - це не посудина, яку треба заповнити.
Учень - це факел, який треба запалити.

Пізнати і навчити дитину в нашій нелегкій справі немає готових рецептів. Котрий рік навчаю дітей та щоразу навчаюсь від них сама.Тому успіх своєї педaгогічної праці вбачаю у постійному спілкуванні з дітьми, у взаємній любові вчителя і учня, у вмінні "запалити" дітей до роботи. Я вважаю, що насамперед треба зрозуміти дитину як особистість. Користуючись сучасними технологіями, надаю можливість кожній дитині розвинути власний інтелект, активізувати процеси пізнання навколишнього світу. Школярі навчаються в атмосфері взаємоповаги, любові, добра. Разом з батьками учнів живемо однією великою родиною.

Білоглазова Марина Вікторівна,

спеціаліст

Педагогічне кредо: У кожній дитині - сонце, тільки дайте йому світити.

В народі кажуть, що письменник живе в своїх книжках, скульптор – у створених ним скульптурах, а вчитель у думках і справах своїх учнів. Ми намагаємось, щоб нашi учні з почуттям вдячності згадували нашу школу, тому що від нашої самовідданої праці, невичерпної енергії, громадської активності залежить майбутнє нашого народу.

Солодніченко Алла Іванівна,

спеціаліст, керівник методичного об'єднання  вчителів початкових класів

Педагогічне кредо: Люблю свою роботу і пишаюсь,

Самовиховуюсь, обожнюю дітей,

Бо вірю в них, ціню і сподіваюсь,

Що справжніх я вирощую людей.

Пропоную всім колегам рецепт вчительського щастя: Візьміть чашу терпіння, Налийте туди повне серце любові, Вкиньте дві пригорщі щедрості, Хлюпніть туди ж гумору ,Посипте добром, Додайте якомога більше віри, І все це добре перемішайте. Потім намажте на шматок відпущеного вам життя І пропонуйте всім, кого зустрінете на своєму шляху.

Хіміч Інна Володимирівна,

Педагогічне кредо:  Вчитель - не той, хто вчить,

а той, у кого вчаться!

Вчительство – це і мистецтво і праця. Саме вчитель, педагог, викладач, вихователь закладає і створює основу творчої людської діяльності.Вміння знаходити обдарованих та здібних дітей - талант, вміння їх вирощувати – мистецтво. Але найважливішим є любов до дитини!