Онлайн-виставка "Великодній сувенір"

Христос Воскрес! Воістину Воскрес!

Ясніє сонечко. Радіє світ увесь!

Нехай у серці віра і добро панує!

Хай мир і радість Великдень нам дарує!

Світле свято Великодня ми, на жаль, уже третій рік поспіль відзначаємо в умовах війни з російським агресором. Але кожної весни все оживає, зеленіє оновлена земля, приходять Великодні свята. Перемога добра над злом, любові над ненавистю, світла над пітьмою - ці вічні істини приносить нам щорічно Світле Воскресіння Христове! З метою залучення здобувачів освіти до православної культури, вивчення звичаїв українського народу, розвитку творчих здібностей учнів, виховання патріотичних почуттів, гордості за свою країну в Мечебилівському ліцеї проходить онлайн-виставка "Великодній сувенір" (організатор Гома Л.А., вчитель технологій та трудового навчання). Учні ліцею та їх батьки, педагогічний колектив взяли активну участь у заході та креативно підійшли до створення оригінальних великодніх проєктів.

Переглянути онлайн-виставку можна за посиланнями:

або натиснувши на зображення

Нехай прийдешні свята наблизять нас до головного бажання всіх українців! Віримо в Перемогу і дякуємо ЗСУ за кожен день! Слава Україні!